Полярис

Кар’єра

Бажаєте стати частиною нашої команди?

Надсилайте резюме: uliana.khomyshyn@gmail.com.

Менеджер з продажу

Шукаємо в команду «Крайобразу» менеджера з продажу. Робота з повною зайнятістю в Яремче. Потрібно спілкуватися з потенційними покупцями, проводити екскурсії та формувати списки запитів. Ще одним завданням є пошук нових клієнтів, тому в першу чергу звернемо увагу на ініціативність та вміння спілкуватися з людьми.

Виконавець робіт

Запрошуємо в команду ЖК «Крайобраз виконроба». Вимоги до кандидата: 1) Будівельно-технічна освіта; 2) Розуміння норм, стандартів будівництва, досвід ведення об'єктів; 3) Вміння шукати підрядні бригади, організовувати їх і контролювати; 4) Контроль якості та використання матеріалів; 5) Забезпечення якості будівельно-монтажних робіт. Робота з повною зайнятістю, м. Яремче. Достойна оплата праці.

Про компанію

ПОЛЯРИС

На ринку з 2002 року, починали як агентство нерухомості, згодом виросли до мережі агентств, а вже у 2005-у розпочали будівництво першого багатоквартирного житлового будинку. Станом на сьогодні реалізовано вже більше десятка проектів у сфері нерухомості та активно вивчаються і розробляються нові проекти.

Ми створюємо продумані проекти нерухомості для людей здатних їх оцінити.

Адреса

м. Івано-Франківськ
вул. Красівського, 3.